Про нас

Громадська організація “Спілка безпеки управління “Антикорупція” була зареєстрована у грудні 2006 року й із того часу безперервно надає консультативно-методичну допомогу громадянам у галузі права щодо дотримання прав людини, здійснює громадський контроль за дотриманням прав людини, виявляє можливі ознаки корупційних діянь, створює експертні групи за актуальними напрямками та залучає фахівців для участі в опрацюванні важливих питань забезпечення прав людини в діяльності правоохоронних органів, органів місцевого самоврядування та ін.

Організація має представництва на всій території України, співпрацює з правоохоронними органами України та має підтримку місцевих і регіональних органів влади. Організація сприяє послугам, пов’язаним з охороною державної та приватної власності.

Ми запрошуємо до взаємодії та співробітництва фізичних осіб, об’єднання громадян, співробітників правоохоронних органів та органів спеціального призначення, а також установи та організації, що могли б надати допомогу в боротьбі з корупцією.

У час широкомасштабного нападу московії на Українську державу центральною діяльністю членів Організації стало надання посильної допомоги Силам оборони України.

Свідоцтво про державну реєстрацію юридичної особи
Свідоцтво про державну реєстрацію юридичної особи