Дані про вступ

Членство в організації

Шановний добродію / шановна добродійко!

Ти усвідомив, що готовий вступити в Організацію і твоя громадянська позиція, небайдужість до своєї долі, долі свого Народу привела тебе на цю сторінку. Ми раді, що ти поділяєш з нами цінності Організації, бо це загальнолюдські цінності — соціальна захищеність, свобода слова, впевненість в завтрашньому дні та перш за все твоя безпека. Це цінності, які Організація принципово захищає і захищатиме завжди.

Членами Організації можуть бути громадяни України, які бажають здійснити вагомий внесок в розвиток Організації, у зміцнення державної безпеки, боротьбу з корупцією, надання правової допомоги з метою реалізації прав та свобод громадян, зокрема Збройним Силам України та незахищеним верстам населення. Вони повинні поділяти мету та завдання Організації, добровільно вступати в члени, брати участь у діяльності Організації, проявляючи при цьому розумну ініціативу та наполегливість.

Посвідчення Організації «Спілка безпеки управління «Антикорупція» — не є твоєю перепусткою до елітного життя — це зобов’язання боротись за свої переконання, як це роблять члени Організації.

Перемогти і відчути себе людиною, особистістю, Українцем з великої літери.


Порядок вступу

Для вступу в члени Організації громадянам необхідно:

  • заповнити анкету та скласти автобіографію;
  • надати:
    • ксерокопії паспорта;
    • характеристику з останнього місця роботи (служби, навчання);
    • рекомендаційний лист від уже діючого члена Організації;
  • подати відповідну заяву на ім’я Голови Правління Організації;
  • в разі прийняття позитивного рішення про зарахування в члени організації сплатити кошти на виготовлення посвідчення члена Організації та в наступному постійно та своєчасно сплачувати щорічні членські внески.

Скачати бланк анкети та автобіографії у форматі MS Word (.doc)